29.11.14

Wyjdź ze strefy komfortu (part II) - zestawienie filmów motywacyjnych

Należy Ci się. Należy Ci się możliwość marzenia i ich realizacji. Po godzinach. Po szkole, po pracy, czasami w trakcie, czasami dzięki temu. Po prostu masz do tego prawo i powinieneś tego chcieć. Jeśli zapomniałeś, jak to jest mieć naście lat, żyć z głową w chmurach i z wielkimi nadziejami, to dobrze trafiłeś! A jeśli masz naście lat i nie rozumiesz o czym mówię, to szczególnie dobrze dla Ciebie, że tu jesteś. 
Rozgośćcie się! 
Właśnie wyrzucam Was ze strefy komfortu.

BĄDŹ SZCZĘŚLIWY
Naprawdę nic wielkiego mające naprawdę ogromne znaczenie.TO DLA CIEBIE ZA TRUDNE? CIĘŻKO RANO WSTAĆ? CIĘŻKO WYJŚĆ Z DOMU?
Niczego nie dostaniesz za darmo. Chcesz dobrze prowadzić samochód? Spędź dużo czasu w trasie. Chcesz dobrze gotować? Gotuj przy każdej okazji. Chcesz mieć najlepsze oceny w szkole? Ucz się. Chcesz być sobą? Postaraj się o to.
POWALCZ O SIEBIE.DAJ WYBÓR INNYM. POZWÓL SIĘ ROZWIJAĆ SWOIM DZIECIOM, RODZICOM, BLISKIM, ZNAJOMYM. 
Pokaż im, że można. Pokaż im, że to, co robią i czym się interesują jest naprawdę ważne. Nie mów, że to beznadziejne. Nie podcinaj skrzydeł. Nie naśmiewaj się. Pozwól mówić. Daj wiarę. Kocham tego bloga i cierpię, będąc wciąż poza domem bez internetu, aparatu i gotowania. Wiem. Wiem, że powinnam się teraz uczyć, robić notatki i posprzątać w pokoju. Ale wiecie... są sprawy ważne i ważniejsze! :) 

Miłej reszty weekendu! ♥

2 komentarze :

 1. świetne filmiki! ogląda się ze łzami w oczach :) a chłopczyk na końcu jest tak wzruszający... to jest piękne! życie jest piękne :) cieszę się, że mogę zaglądać tu do Ciebie, Twoje wpisy pozytywnie wpływają na człowieka :) dziękuję.
  miłej niedzieli!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, na pewno będzie miła! Wzajemnie :*

   Usuń

Jeśli jesteś na moim blogu, na pewno jesteś zainteresowany treściami, które publikuję. Będzie mi miło, jeśli wyrazisz swoje zdanie na ten temat. Tworzę dla Was i lubię wiedzieć, czego oczekujecie :)

Nie zostawiaj linku do swojego bloga w komentarzu. Moja strona to nie portal z ogłoszeniami. Zawsze wchodzę na blogi autorów, którzy się tutaj udzielają. Oni mogą na mnie liczyć.