14.10.15

Kosmetyczny piątek: kosmetyczny e-book do pobrania dla stałych Czytelników :)

Ponad tydzień temu miała miejsce premiera e-booka "Kosmetyki domowej roboty, czyli tanio, efektywnie, ekologicznie" zawierająca 15 receptur na kosmetyki, które można zrobić samodzielnie.

Zdeklarowani Stali Czytelnicy The Secret of Healing - czyli osoby zapisane na newsletter mieli już okazję i dostęp do e-booka. Kolejna porcja linków wraz z hasłem pojawi się w przyszłym tygodniu. Aby zapisać się po odbiór, należy kliknąć "Chcę e-book!" po prawej stronie bloga, po wcześniejszym uzupełnieniu rubryki z imieniem i mailem. 

Jak wygląda e-book?

Co zawiera?


E-book zawiera 15 przepisów podzielonych w 3 rozdziały: włosy, twarz, ciało. Ponadto został opatrzony w spis i krótki opis każdego składnika, który został wspomniany w publikacji. Posiada fotografie oraz wstęp, w którym tłumaczę, dlaczego warto zdecydować się na produkcję kosmetyków w domu i dlaczego to powoduje, że wzrasta nasza świadomość o życiu. Całość to 25 stron cudownie opatrzonych grafikami Magdy Brzezińskiej

Recenzje Czytelniczek


Nie mogę dać Wam czegoś bardziej wartościowego, niż opinię innych osób. Jesteście ciekawi? Chcecie dodać coś od siebie? Jeśli przeczytacie mój e-book i chcecie wyrazić swoją opinię, możecie przesłać mi ją na maila.

"Moje ogólne wrażenie jest jak najbardziej pozytywne. Część z tych przepisów znam i sama stosuję, inne natomiast były dla mnie nowością i dopiero będę ich próbować. Sądzę więc, że to świetna lektura nie tylko dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie domowych kosmetyków, lecz również dla tych bardziej doświadczonych."

Ina Leff - autorka bloga Iny Świat

"Prawdziwą włosową rewolucję przeżyłam z szamponem z mąki ziemniaczanej. Wypróbowałam go w pierwszej kolejności, gdyż lubię takie innowacyjne rozwiązania w pielęgnacji. Z powodu dodatku sody oczyszczonej spodziewałam się spuszonych włosów, mam do niej lekki uraz po moich własnych eksperymentach włosowych, więc ograniczyłam jej ilość o połowę. Efekt? Pięknie błyszczące, dobrze oczyszczone włosy."

Jaskółka - autorka bloga Jaskółcze Ziele

"Iza budzi świadomość, delikatnie puka do jej drzwi i zaprasza kobiety do stworzenia swojego nowego rytuału. W zabieganym świecie każda możliwość zatrzymania się i zadbania o siebie jest dla nas kobiet dobrym sygnałem."

Magdalena Kozicka - business & life coach 

"Dzisiaj już wiem, że eko nie znaczy trudno i skomplikowanie. Iza fantastycznie i prosto w swojej książce podaje domowe sposoby na kosmetyki. Najbardziej jestem jej wdzięczna za wiele informacji, jak proste rzeczy bez specjalnego przygotowania można wykorzystać do codziennej pielęgnacji."

Iwona Bednarek - autorka bloga Po prostu kobieta

Dziękuję!


Dziękuję Dziewczynom za miłe słowa, ale bardziej jestem im wdzięczna za spostrzegawczość - dostałam kilka informacji zwrotnych z uwagą, że występują literówki lub błędy merytoryczne i to się ceni! Dziękuję też za pełne zaangażowanie w recenzowaniu i bycie szczerym. Cieszę się, że powiedziałyście, czego brakowało i co mogłoby zostać bardziej rozwinięte - szykuję poprawkę na przyszłość :)

Kto się dołącza do recenzowania?

4 komentarze :

 1. Jeszcze raz gratuluję świetnego ebooka :) Szampon jest moim zdecydowanym ulubieńcem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Za gratulacje i pomoc w recenzowaniu. Szampon ma swoich zwolenników i tych, którzy go nie cierpią :D

   Usuń
 2. Super. Gratulujemy wydania e-booka :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli jesteś na moim blogu, na pewno jesteś zainteresowany treściami, które publikuję. Będzie mi miło, jeśli wyrazisz swoje zdanie na ten temat. Tworzę dla Was i lubię wiedzieć, czego oczekujecie :)

Nie zostawiaj linku do swojego bloga w komentarzu. Moja strona to nie portal z ogłoszeniami. Zawsze wchodzę na blogi autorów, którzy się tutaj udzielają. Oni mogą na mnie liczyć.