13.11.15

Kosmetyczny piątek z Izą: (foto)relacja z warsztatów domowych kosmetyków w Świeciu n. Wisłą

Warsztaty domowych kosmetyków w Świeciu


W ostatnią październikową środę spotkałam się z kobietkami na warsztacie z produkcji domowych kosmetyków w domu. Wstęp był wolny, cała impreza otwarta. Zapisy nie obowiązywały. Warsztat zaczął się o 18:00 i trwał godzinę. Podczas tej chwili dostawiałyśmy kilka stanowisk dla chętnych!


Uczę się na swoich błędach, dlatego na warsztatach w Świeciu n. Wisłą był już z nami fotograf (którego niestety nie było w Olsztynie) - Iwona Heberlejn. Nie znałyśmy się wcześniej i okazało się, że Iwonka to cudowna osoba! Oraz że... potrafi świetnie współpracować, czego brakuje wielu osobom (standardowe "proszę ściąć tylko końcówki"). Nakreśliłam jej moją specyficzną wizję zdjęć oraz filmików i zdałam się na nią. Nie żałuję. Koniecznie sprawdź efekty!W ostateczności przy stanowiskach (w zależności od chwili) było 9-13 zainteresowanych kobiet, które chciały zrobić kosmetyk dla siebie. Niektóre z nich przyszły docelowo na warsztat, inne znalazły się przy stole zaciekawione tym, co się działo. 

Wychodziły zadowolone i dało się to zauważyć :) Z ankiet dowiedziałam się wielu miłych rzeczy, podobnie jak z olsztyńskich. Pamiętam, że jeszcze rok temu byłabym zszkokowana tym, co teraz sama przekazuję podczas spotkań, ale wiedza ta wciąż mnie inspiruje i sprawia, że nie chcę przestawać z niej korzystać... lecz zgłębiać i czasami uczyć się na nowo, by nie pozostawać uparcie przy jednym przekonaniu, gdy świat pędzi do przodu. 

Uśmiech kobiet podczas warsztatów, próbowania kosmetyków, miłe maile po spotkaniach, zadawane przez nie pytania, ten gwar po 15 minutach od rozpoczęcia, kiedy towarzystwo się rozkręca... bezcenne chwile :)


Jeśli też chcesz to poczuć... nauczyć się dbania o siebie w naturalny sposób, poznać inspirujące osoby - widzimy się w Łodzi 21 listopada i prawdopodobnie w Bydgoszczy pod koniec grudnia. A gdzie i kiedy w 2016? :)

Na YT możecie obejrzeć film z warsztatów:


8 komentarzy :

 1. Widać, że uczestniczki warsztatów zadowolone, a to chyba najważniejsze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście - najlepszy jest moment, gdy widzę jak się uśmiechają :)

   Usuń
 2. Takie warsztaty na pewno dużo dają :) Fajna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem - czasami Dziewczyny są zaskoczone niektórymi faktami :))

   Usuń
 3. Jeśli będziesz kiedyś w Opolu, daj znać. Chętnie przejdę się na Twoje warsztaty!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, że dam znać! Chociaż Opole trochę mi nie po drodze - daleko :) Najbliższe Ciebie to planowany Wolsztyn w lutym :)

   Usuń
 4. A może w 2016 odwiedzisz Dziki Wschód? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziki Wschód, mówisz? :D A może tak! Narazie do końca lutego nie mam już terminów niestety :)

   Usuń

Jeśli jesteś na moim blogu, na pewno jesteś zainteresowany treściami, które publikuję. Będzie mi miło, jeśli wyrazisz swoje zdanie na ten temat. Tworzę dla Was i lubię wiedzieć, czego oczekujecie :)

Nie zostawiaj linku do swojego bloga w komentarzu. Moja strona to nie portal z ogłoszeniami. Zawsze wchodzę na blogi autorów, którzy się tutaj udzielają. Oni mogą na mnie liczyć.