30.3.17

Co zmieniło się w moim życiu po III Śniadaniu Świadomych Blogerek?

Śniadania Świadomych Blogerek, które organizuję co miesiąc w Bydgoszczy, zmieniają wiele. Zmieniają wiele nie tylko w blogowaniu, pisaniu, podejściu do budowania własnej marki osobistej - zmieniają wiele w życiu codziennym. 
III Śniadanie Świadomych Blogerek po raz pierwszy odbyło się w dwóch grupach: pierwsze spotkanie rozpoczęłyśmy o 9:00, kolejne o 12:30. Wciąż tak ogromną radość sprawia mi różnorodność blogów, które tworzą Uczestniczki śniadań. Sprawia mi radość to, że TAK - czekacie ja kolejne Śniadania Świadomych Blogerek! :) Oraz to, że wciąż przychodzą nowe osoby!
Na pierwszej grupie temat popłynął i byłyśmy w punkcie wyjścia, za to na drugiej - zrealizowaliśmy wspólnie temat kreatywności, nadawania tytułów wpisom na blogu, treści i postów angażujących naszych Obserwatorów w mediach społecznościowych. 

Ta sytuacja - gdzie mogłam przeanalizować pracę z różnymi ludźmi, popracować w różnych grupach, pozwoliła mi dostrzec to, co mogę poprawić w organizacji i sposobie prowadzenia spotkań. III Śniadanie Świadomych Blogerek było dla mnie dużym i naprawdę cennym doświadczeniem - o którym na pewno nie raz będę wspominać w szerszej perspektywie.
Dziewczyny przyjeżdżają na Śniadania Świadomych Blogerek do Bydgoszczy z Poznania, Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego, Torunia, Inowrocławia... Skąd Ty możesz do nas dojechać? :) Pamiętaj, że w kwietniu organizuję pierwsze Wyjazdowe ŚŚB w Krakowie, a w czerwcu - drugie WŚŚB w Poznaniu. Dokąd masz bliżej?

Tutaj możesz zapisać się na IV Śniadanie Świadomych Blogerek
Do zobaczenia niebawem!

14 komentarzy :

 1. Halo, zapomniałaś, że ja byłam z Krakowa? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha, Marta, spodziewałam się! Myślę sobie - pisać czy nie pisać? A może pisać, że z Krakowa, ale przy okazji? :D

   Usuń
 2. To było świetne spotkanie i cenne doświadczenie również dla mnie ;) Bardzo się cieszę, że mogłam w nim uczestniczyć! :D Czekam na kolejne! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też! Tym bardziej miło mi jest Cię poznać, przecież "mieszkamy" tak blisko siebie! ;)))

   Usuń
 3. Super, że szykuje się w Poznaniu!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne takie akcje ;) niestety ze Szczecina nigdzie mi nie pasuje

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna idea, dołączyłabym z ogromną chęcią, ale mam przyssanego do piersi malucha :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już będziesz gotowa... jak będziecie gotowi <3 wtedy zapraszamy! :)

   Usuń
 6. Lubię czytać wrażenia blogerek po takich spotkaniach🙂 Może kiedyś sama się na takie wybiorę🙂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieje, Kochana! Wpadaj do Bydgoszczy ;)

   Usuń

Jeśli jesteś na moim blogu, na pewno jesteś zainteresowany treściami, które publikuję. Będzie mi miło, jeśli wyrazisz swoje zdanie na ten temat. Tworzę dla Was i lubię wiedzieć, czego oczekujecie :)

Nie zostawiaj linku do swojego bloga w komentarzu. Moja strona to nie portal z ogłoszeniami. Zawsze wchodzę na blogi autorów, którzy się tutaj udzielają. Oni mogą na mnie liczyć.