23.3.17

Targi Zdrowia i Urody w Bydgoszczy

Podczas Mam Pasję w Bydgoszczy, na której sama miałam okazję wystąpić - poznałam Roberta i Szymona - organizatorów. Organizatorów - jak się okazało - nie tylko spotkań dla ludzi z pasją. Prowadzą firmę Efekt Motyla i zajęli się organizacją Targów Zdrowia i Urody w Bydgoszczy, na które każdy z Was może wejść bezpłatnie :)
Targi Zdrowia i Urody to niewyczerpane źródło wiedzy i nowości związanych z wizażem, kosmetykami, zdrowiem i urodą. Wydarzenie ma charakter biznesowy i edukacyjny. Każdy może zgłębić tajemnice pięknego wyglądu i zdrowego trybu życia. 

To pierwsze tego typu targi w województwie kujawsko-pomorskim. Na odwiedzających czekać będzie ponad dwudziestu wystawców oraz wiele atrakcji dodatkowych w tym m. in. konkursy z nagrodami, degustacje oraz indywidualne konsultacje.
Zapraszamy już 26 marca do Hotelu Słoneczny Młyn w Bydgoszczy od 10:00 do 17:00. Dodam jeszcze raz - wstęp na targi jest bezpłatny dla uczestników :) Dołączcie do wydarzenia na Facebooku i zróbcie sobie girly day z Przyjaciółkami :)

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Jeśli jesteś na moim blogu, na pewno jesteś zainteresowany treściami, które publikuję. Będzie mi miło, jeśli wyrazisz swoje zdanie na ten temat. Tworzę dla Was i lubię wiedzieć, czego oczekujecie :)

Nie zostawiaj linku do swojego bloga w komentarzu. Moja strona to nie portal z ogłoszeniami. Zawsze wchodzę na blogi autorów, którzy się tutaj udzielają. Oni mogą na mnie liczyć.