11.5.17

Relacja z kwietniowych wydarzeń - co, gdzie i dla kogo się działo?

Działo się dwa razy w Bydgoszczy i raz w Krakowie. Działo się dla świadomych kobiet, o czym pisałam już tutaj. Działo się dla też dla kobiet blogujących - 22 kwietnia w Bydgoszczy i 29 kwietnia w Krakowie - w bydgoskiej restauracji Spiżarnia i w krakowskim coworkingu Milk.
Na IV ŚŚB w Bydgoszczy rozpoczęłyśmy temat zarabiania na blogu, by kontynuować go w przyszłą sobotę 13 maja - na V ŚŚB. Temat zarabiania na blogu to nie tylko ustalenie kwoty za wykonanie usługi, ale też podjęcie odważnej decyzji - zarabiam współpracując z firmami czy zarabiam tworząc własną markę? Jak stworzyć własną markę w różnych kategoriach blogowych? O tym pogadamy przez 3 godziny 13 maja - ostatnie wolne miejsca na V Śniadanie Świadomych Blogerek w Bydgoszczy!
W Krakowie rozmawiałyśmy o zaufaniu i zaangażowaniu naszych Czytelników i Obserwatorów w social mediach. Na co najchętniej reagują? Co się dla nich liczy? Dlaczego są z nami, a nie z innymi blogerami? Jaką wartość im dajemy? Co nas wyróżnia w blogosferze? Czy zawsze piszemy prawdę? Rozmowy toczyły się w tematyce blogów Uczestniczek, zatem krakowski travel - Wycieczkowanki, beauty - Glow Up & Rozmaitości kosmetyczne, ziółka & zdrowe życie & świadomość - Mięta w kapeluszu, foto & lifestyle - My small big creation, na maksa wyjątkowo & boho & rysunkowo - 5razones :)
Przy okazji z przyjemnością podziękuję moim stałym Uczestniczkom bydgoskich Śniadań Świadomych Blogerek - beatahanichet.pl, grazazmudziejewska.pl, Lady Amarena Photography, Stazyjka, Ani z Lemoncraft, Artystyczny Mix, Blond Pani Domu & Matka Bez Kitu.
Partnerami spotkań były marki: Vichy, La Roche-Posay, terazcoach.pl - serdecznie dziękujemy za zaufanie & stałą współpracę.
Za zdjęcia dziękuję ślicznie Marcie Wiśniewskiej, Weronice Flis & Ani Płonce.

4 komentarze :

 1. Widzę, że idziesz jak burza z kolejnymi spotkaniami i projektami. Tak trzymać! Z chęcią odwiedzimy przy okazji bydgoską Spiżarnię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że jeszcze nie jedno spotkanie przed nami! Dałaś mi niesamowitą motywację do działania i za to Ci DZIĘ-KU-JĘ! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też Ci dziękuję! Najbardziej za obecność, później za świetne zdjęcia i za to, że teraz napisałaś taki komentarz! :) <3333 Mam nadzieję, że do zobaczenia jak najszybciej!

   Usuń

Jeśli jesteś na moim blogu, na pewno jesteś zainteresowany treściami, które publikuję. Będzie mi miło, jeśli wyrazisz swoje zdanie na ten temat. Tworzę dla Was i lubię wiedzieć, czego oczekujecie :)

Nie zostawiaj linku do swojego bloga w komentarzu. Moja strona to nie portal z ogłoszeniami. Zawsze wchodzę na blogi autorów, którzy się tutaj udzielają. Oni mogą na mnie liczyć.