3.6.17

Podsumowanie eventowe - co organizowałam w maju?

Maj był dla mnie szaleństwem i weryfikacją. Był wyzwaniem dla mojej działalności i sprawdzianem z życia dla mnie. Majówkę rozpoczęłam wcześniej, a później odpoczywałam i odpoczywałam, by dostatecznie i nie byle jak naładować baterie! Oto małe podsumowanie eventowe maja - organizowałam czy uczestniczyłam?

6 maja odbyło się już III Śniadanie Świadomych Kobiet w Bydgoszczy. Rozmawiałyśmy o książkach ociekających kobiecością. O słowach i zdaniach, które zostają nam w głowie. O cytatach zapisanych lata temu, które teraz odbieramy w inny sposób. Partnerem spotkania była Equilibra - marka produktów aloesowych, z których - tak zaszłyszałam :) - Uczestniczki były zadowolone! Zdjęcia przygotowała dla nas Marta Wiśniewska.

13 maja odbyło się V Śniadanie Świadomych Blogerek - drugie spotkanie dotyczące zarabiania na blogu. VI ŚŚB zamknie cykl spotkaniem z prawnikiem Martyną Specjał. Są ostatnie wolne miejsca, zatem - kto pierwszy, ten lepszy! Partnerem V ŚŚB ponownie została marka Equilibra, która ufundowała zestawy kosmetyków dla Uczestniczek. Dziękujemy za zaufanie! Zdjęcia: Marta Wiśniewska.
Weekend 20-21 maja spędziłam w Warszawie na Meet Beauty Conference i Targach Beauty Days. O tym, czy wolę organizować czy uczestniczyć, pisałam już tutaj - przy okazji relacji z tej konferencji.
22 maja razem z firmą Nowak Migration & Australis.pl rozpoczęliśmy cykl konferencji nt. emigracji do Australii. Pierwsza konferencja odbyła się w Bydgoszczy w Starówka Office. Paulina Nowak, właścicielka agencji migracyjnej, przyleciała na 3 tygodnie z Australii, by poprowadzić spotkania i indywidualne konsultacje będące oszacowaniem szans na wyjazd. Jeśli komuś wydawało się, że może sobie tak po prostu wyjechać i zamieszkać w Australii - niestety, prawo rządzi się zasadami, bardzo konkretnymi :)
25 maja odbyła się druga konferencja z Pauliną Nowak - tym razem w warszawskim Cube Centre. Przy tym projekcie współpracuje z nami wiele szkół m.in. Shafston, SELC Education, Envirotech Education, Oceania College of Technology, The Eagle Academy, American College & West Australian Institute of Further Studies. To miejsca, w których możesz (lub musisz) doskonalić swój język angielski oraz zdobywać wiedzę praktyczną, jeśli Twoje doświadczenie zawodowe jest zbyt krótkie.
30 maja odbyła się kolejna konferencja - tym razem w Londynie. Spotkaliśmy się w POSK (Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny), a patronat nad konferencją objął Londynek.net - najpopularniejszy polski portal w UK. Muszę przyznać, że spotykam na swojej drodze świetnych współpracowników! I choć przecież prowadzę to wszystko sama, to gdyby nie pojedyncze (często przypadkowe!) osoby - wszystko wyglądałoby zupełnie inaczej :)

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Jeśli jesteś na moim blogu, na pewno jesteś zainteresowany treściami, które publikuję. Będzie mi miło, jeśli wyrazisz swoje zdanie na ten temat. Tworzę dla Was i lubię wiedzieć, czego oczekujecie :)

Nie zostawiaj linku do swojego bloga w komentarzu. Moja strona to nie portal z ogłoszeniami. Zawsze wchodzę na blogi autorów, którzy się tutaj udzielają. Oni mogą na mnie liczyć.