23.8.17

Rekrutacja na II edycję Spotkania Świadomych Blogerek trwa!

Rekrutacja na II edycję Spotkania Świadomych Blogerek trwa od 3 sierpnia. Wysłałaś już swoje zgłoszenie? Jeśli nie, dowiedz się poniżej, co musisz zrobić, by być z nami 25 listopada 2017 w Bydgoszczy lub przeczytaj tekst do końca, jeśli jeszcze nigdy o nas nie słyszałaś! :)

Zanim wyślesz zgłoszenie, przeczytaj poniższe punkty.


1. Skopiuj formularz w treść maila i wypełnij go. Niepełne nie będą brane pod uwagę.

2. Wyślij gotowy, wypełniony formularz na blogerkibydgoszcz@wp.pl w tytule wpisując „rekrutacja”. Nie zapomnij! Inaczej może wlecieć do spamu lub zwyczajnie go przeoczę. Każde zgłoszenie otrzymuje potwierdzenie w ciągu kilku dni. Brak potwierdzenia może być sygnałem, że zgłoszenie do mnie nie dotarło.

3. Spotkanie Świadomych Blogerek ma swój regulamin, który musisz zaakceptować po zakwalifikowaniu się na listę. Zawiera on punkty, w których mowa m.in. o obowiązku napisania relacji po spotkaniu (z podlinkowaniem do partnerów wydarzenia).

4. Rekrutacja trwa od 3 sierpnia 2017 do 3 września 2017 do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi między 10 a 15 września 2017. 

5. Podczas wydarzenia odbędzie się aukcja charytatywna na rzecz Fundacji Tara - Schronisko dla koni. Już teraz pragnę podziękować partnerom za przekazanie produktów i usług na licytację!

6. Spotkanie ma charakter zamknięty i kameralny. Podczas wydarzenia odbędą się prelekcje związane z blogowaniem, biznesem online, motywacją i rozwojem osobistym, a także (przede wszystkim) - kobiecością.

7. Zaproszenie na wydarzenie otrzyma 20 kobiet blogujących z całej Polski, które naprawdę chcą się rozwijać i brać sprawy w swoje ręce.

FORMULARZ

1. Imię i nazwisko:
2. Adres bloga:
3. Adres fanpage na Facebooku:
4. Adres Instagrama:
5. Statystyki z ostatniego miesiąca:
6. Wyświetlenia od początku prowadzenia bloga:
7. Jak długo prowadzisz bloga:
8. Województwo, z jakiego blogujesz:
9. Adres e-mail: 
10. Dokończ zdanie: Świadomość w blogowaniu to dla mnie… 
11. I odpowiedz mi na jedno ważne pytanie: Po co Ty w ogóle blogujesz? ;) 

Nie bójcie się odpowiadać szczerze na ostatnie pytanie. Nie obawiajcie się podawania statystyk, bo nie mają one znaczenia przy wyborze uczestniczek. Stanowią wyłącznie informację dla firm współpracujących. Wyniki zostaną ogłoszone między 10 a 15 września. 

Co: II edycja Spotkania Świadomych Blogerek
Gdzie: Bydgoszcz, Centrum Tańca Siwka ul. Gdańska 28
Kiedy: 25.11.2017
Dla kogo: dla każdej kobiety blogującej

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Jeśli jesteś na moim blogu, na pewno jesteś zainteresowany treściami, które publikuję. Będzie mi miło, jeśli wyrazisz swoje zdanie na ten temat. Tworzę dla Was i lubię wiedzieć, czego oczekujecie :)

Nie zostawiaj linku do swojego bloga w komentarzu. Moja strona to nie portal z ogłoszeniami. Zawsze wchodzę na blogi autorów, którzy się tutaj udzielają. Oni mogą na mnie liczyć.