4.9.17

Dlaczego lubię spotkania z innymi babkami, czyli kilka słów o Spotkaniu Kobiecych Blogerek

26 sierpnia w Grodzisku Mazowieckim, w Restauracji Gniazdo odbyło się Spotkanie Kobiecych Blogerek organizowane przez autorkę bloga Kobieca Mama - Aleksandrę Kasińską. Los jednak pokazał mi, że moje plany to jedno, a życie to drugie i nie dojechałam na spotkanie - ze względu na ewakuację dworca PKP! Jednak dzięki uprzejmości Organizatorki, wiele dotarło do mnie pocztą - dobrze, że poczta nie zawiodła ;) Poniżej możecie poznać Partnerów wydarzenia:
New Anna Cosmetics - szampon & maska do włosów

New Anna Cosmetics - eliksir do rąk & olejek do masażu
Miravena - żele hipoalergiczne
LaQ - mydełko glicerynowe
Pracownia ALEX - wyroby drewniane
Fotobum - magnesy & fotoalbum
Sangotrade - poszewka na poduchę
MDR Dystrybucja - Gierki Małżeńskie

Innymi Partnerami wydarzenia byli Strefa Copywritera & Wydawnictwo Zakamarki. Prelekcje poprowadzili: BlogoMarka, Patrycja Strory & Unikatova Pracownia ArtystycznaUczestniczki, które wzięły udział w spotkaniu to: organizatorka Aleksandra, Magdalena, Milena, Angelika, Felicja, Marcelina, Sylwia, Wioleta, Izabela, Olga, Agata, Dominika, Urszula, Agnieszka i ja :)
Nie musicie pytać, jak bardzo żałuję, że nie mogłam Was wszystkich poznać osobiście, bo uwielbiam spotkania i rozmowy z babkami pełnymi energii! Zawsze mówię, że za blogami stoicie przede wszystkim Wy - kobiety, które znajdują w sobie mnóstwo mocy na to, by działać. I nie przestawać :) 

2 komentarze :

  1. Ja też bardzo żałuję, że nie dojechałaś do nas. Dziękuję za wpis! :*

    OdpowiedzUsuń

Jeśli jesteś na moim blogu, na pewno jesteś zainteresowany treściami, które publikuję. Będzie mi miło, jeśli wyrazisz swoje zdanie na ten temat. Tworzę dla Was i lubię wiedzieć, czego oczekujecie :)

Nie zostawiaj linku do swojego bloga w komentarzu. Moja strona to nie portal z ogłoszeniami. Zawsze wchodzę na blogi autorów, którzy się tutaj udzielają. Oni mogą na mnie liczyć.