FIRMA & OFERTA

Sukces rodzi się z serca nie jest miejscem w sensie fizycznym. Sukces rodzi się z serca to przestrzeń rozwoju, którą dla Was tworzę. To coroczna, zamknięta konferencja dla kobiet blogujących - Spotkanie Świadomych Blogerek. To comiesięczne Śniadania Świadomych Blogerek i Śniadania Świadomych Kobiet - zloty dyskusyjne z elementami warsztatu. To blog osobisty - The Secret of Healing, który opowiada o tych "sekretach uzdrowienia", które pozwalają mi żyć w szczęściu i wolności na co dzień.

Sukces rodzi się z serca jest firmą. Taką firmą, która daje narzędzia do postawienia pierwszego kroku. Bez pierwszego kroku w jakąkolwiek stronę nic się nie zmieni. Jest taką firmą, która może wspierać Cię poprzez:

- konsultacje indywidualne - kreatywne, wspierające, dotyczące blogowania i rozwoju biznesu, innego podejścia do marketingu i swoich Klientów, dzięki konsultacjom zaczniesz od tego, co najważniejsze w Twojej firmie: wartości i fundamentów,

- organizację eventów (kameralnych meetingów i konferencji) - firmowych, szkoleń, jednorazowych lub cyklicznych, także w postaci opieki nad daną firmą lub osobą (artystą, ekspertem),

- przeprowadzenia w Twojej firmie szkolenia zamkniętego dla pracowników - odpowiednia motywacja daje w konsekwencji świetne wyniki, Twoja firma to Twoi pracownicy, ich work life balance jest istotniejszy niż myślisz.


Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Jeśli jesteś na moim blogu, na pewno jesteś zainteresowany treściami, które publikuję. Będzie mi miło, jeśli wyrazisz swoje zdanie na ten temat. Tworzę dla Was i lubię wiedzieć, czego oczekujecie :)

Nie zostawiaj linku do swojego bloga w komentarzu. Moja strona to nie portal z ogłoszeniami. Zawsze wchodzę na blogi autorów, którzy się tutaj udzielają. Oni mogą na mnie liczyć.