KIM JESTEM?

Cześć!

Nazywam się Izabela Kornet. Bloguję od maja 2014 roku, a teraz pomagam w tym innym. The Secret of Healing to blog o prowadzeniu świadomego życia. Jestem organizatorką Spotkań Świadomych Blogerek w Bydgoszczy i pomysłodawczynią cyklicznych Śniadań Świadomych Blogerek & Śniadań Świadomych Kobiet. Współpracuję z Organizatorkami Babafest w Olsztynie, wspierając kobiety w naturalnym i odpowiedzialnym dbaniu o swoje ciało. 

Jestem zwolenniczką życia zgodnie z intuicją i pisania prosto z serca. Wspieram kobiety w rozwoju siebie, blogów i małych biznesów. Jestem, by pomagać zrozumieć siebie. Organizuję, planuję, tworzę i piszę. Łączę pasję z zarobkiem. 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, pisz: izakornet@wp.pl


REKOMENDACJE

2 komentarze :

  1. Podzielam twoje pasje i też mi brakuje kogoś do biegania :) Pozdrawiam serdecznie !

    OdpowiedzUsuń
  2. Super fotka :) http://couplethoughtss.blogspot.com/?m=1

    OdpowiedzUsuń

Jeśli jesteś na moim blogu, na pewno jesteś zainteresowany treściami, które publikuję. Będzie mi miło, jeśli wyrazisz swoje zdanie na ten temat. Tworzę dla Was i lubię wiedzieć, czego oczekujecie :)

Nie zostawiaj linku do swojego bloga w komentarzu. Moja strona to nie portal z ogłoszeniami. Zawsze wchodzę na blogi autorów, którzy się tutaj udzielają. Oni mogą na mnie liczyć.