SPOTKANIA KOBIET

Co miesiąc w Bydgoszczy organizuję Śniadania Świadomych Kobiet, by dodawać kobietom odwagi w działaniu. Pierwsze spotkanie, jakie zorganizowałam narodziło się z potrzeby mojego serca. Później okazało się, że takich serc jak moje jest wiele więcej i dzięki temu widujemy się raz w miesiącu, by poruszać ważne dla nas kwestie świadomości & codzienności, które wpływają na to, jak postrzegamy siebie i swoje życie. Poruszamy pozornie błahe tematy i drobne sprawy - ale czy to właśnie nie z małych rzeczy składa się całe nasze życie? Jeśli jesteś kobietą, która chce żyć według własnych zasad, która nie chce być z tego powodu oceniania, która potrzebuje wsparcia innych kobiet gotowych żyć po swojemu - po prostu przyjdź do nas na spotkanie. Poniżej sprawdź terminy & tematy najbliższych zlotów.


NADCHODZĄCE WYDARZENIA DLA KOBIET

Kiedy: 6 maj 2017
Gdzie: Bydgoszcz
O której: 10:00 - 12:00
Temat: Słowa & Cytaty
Opis: pełen opis dostępny tutaj
Zapisy: OSTATNIE WOLNE MIEJSCA zapisy poprzez wysłanie maila na izakornet@wp.plMINIONE WYDARZENIA DLA KOBIET
Kliknij w link, by przejść do relacji ze zdjęciami

8 kwiecień 2017

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Jeśli jesteś na moim blogu, na pewno jesteś zainteresowany treściami, które publikuję. Będzie mi miło, jeśli wyrazisz swoje zdanie na ten temat. Tworzę dla Was i lubię wiedzieć, czego oczekujecie :)

Nie zostawiaj linku do swojego bloga w komentarzu. Moja strona to nie portal z ogłoszeniami. Zawsze wchodzę na blogi autorów, którzy się tutaj udzielają. Oni mogą na mnie liczyć.